Yaklaşık 3 sene önce Film46 tarafından yazıldı 6 yorum var.

Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği & The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) Bluray 720p DUAL (Türkçe-EN) x264(IMDB: 8.8)
Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği afis
Vip Premium özel

http://www.imdb.com/title/tt0120737/

İyiyle kötü arasındaki mücadelenin epik bir anlatımı olan filmde, muazzam bir sorumluluğu üstlenmek zorunda kalan ve barışçı bir Hobbit olan Frodo Baggins’in destansı serüveni işleniyor.

Kendisine, pek çok gücü olan Tek Yüzük teslim edilen Frodo’nun Orta Dünya’dan geçerek Mordor topraklarına ulaşması ve yüzüğü, yapıldığı yer olan Hüküm Dağı’nın alevlerinde yok etmesi gerekmektedir. Tek Yüzük asırlarca kayıp olarak kalmıştır ve Karanlıklar Efendisi Sauron’un “zalimliğini, kötü niyetini ve tüm yaşama hükmetme arzusunu” içinde barındırmaktadır.Yolculuğu sırasında, Frodo’ya dokuz üyeden oluşan ‘Yüzük Kardeşliği’ eşlik etmektedir: İyi bir büyücü ve Frodo’nun akıl hocası olan Boz Gandalf (Ian McKellen), Aragorn, Gondor’un müstakbel kralı ve asil bir savaşçı olan Aragorn (Yolgezer olarak da bilinir-Viggo Mortensen), Gondor’un ateşli askerlerinden Boromir (Sean Bean), balta kullanma ustası olan cüce Gimli (John Rhys-Davies), usta okçu Legolas (Orlando Bloom), ve Hobbitler Samwise Gamgee (Sean Astin), Peregrin Took (Billy Boyd) ve Meriadoc Brandybuck (Dominic Monaghan).

Karanlıklar Efendisi Sauron’un karanlık savaşçıları Orklar, mağara trolleri ve kötü büyücü Ak Saruman (Christopher Lee) tarafından toplanan Goblin’ler tarafından amansızca takip edilen Yüzük Kardeşleri, yüzüğün sınırsız tahrik gücüne direnmek zorundadırlar.

Yuzuklerin.Efendisi-Yuzuk.Kardesligi.2001.Blu-Ray.720p.Dual.TR-EN.x264.www.fullfilmindir.org

 VIP Tek Link indir

Bu Linki indirebilmeniz için VİP PREMİUM satın almalısınız!!! Vip Premium Satın Alarak Tek Tıkla Son Hız indirebilirsiniz!!! Vip Premium Satın Almak için Tıklayınız.

1ay2 3ay2 6ay2 1yil

“Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği 720p Bluray indir” için 6 cevap

 1. mert mertoglu dedi ki:

  extendet sahneler ingilizce mi ?

 2. medyatava.com dedi ki:

  Yüzüklerin Efendisi ve Karayip Korsanları’nın yıldızı ünlü oyuncu Orlando Bloom 1977 yılında bugün dünyaya geldi.

 3. eral dedi ki:

  Admin vip linkinde serinin 2. film çıkıyor bilginize…

 4. eral dedi ki:

  Teşekkürler…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizin için seçtik: Two Night Stand indir


giris_logo   300250reklam