Yaklaşık 3 sene önce Film46 tarafından yazıldı hiç yorum yok.

Yıldırım Günleri & Days of Thunder (1990) DVDRip XviD Türkçe Dublaj(IMDB: 5.8)
Yıldırım Günleri afis

http://www.imdb.com/title/tt0099371/

Sinema tarihine Tom Cruise – Nicole Kidman aşkını armağan eden Days of Thunder, her anı adrenalin yüklü bir sürat filmi.

Yönetmenliğini Tony Scott’ın üstlendiği Days of Thunder NASCAR’a transfer olan yetenekli bir genç yarışçının hikayesini anlatıyor. Farklı bir yarış kariyerinden geldiği için pistlere adapte olmakta zorlanan Cole Trickle’ın deneyimli antrenörü Harry Hogge sayesinde başarı basamaklarını nasıl hızla tırmandığını izlediğimiz film, son derece ustalıkla çekilmiş yarış sahneleriyle ünlü. Filmdeki karakterlerin birçoğunun gerçek NASCAR yarışçılarından ya da antrenörlerinden esinlendiği (Tim Richmond, Dale Earnhardt ve Harry Hyde gibi) Days of Thunder ölesiye bir rekabetin yaşandığı pistlerden insan psikolojisine dair çok sağlam tespitler çıkarmasını da bilen bir film. Daha önce Top Gun filminde de birlikte çalışan Tony Scott ve Tom Cruise’un kamera gerisindeki uyumuyla, ilk kez aynı karede görünen Nicole Kidman ile Tom Cruise’un kamera önündeki kimyası, filmi unutulmaz kılan en önemli unsurlar. fullfilmindir.org iyi seyirler diler…

Yıldırım Günleri & Days of Thunder (1990) indir

 VIP Tek Link indir

Bu Linki indirebilmeniz için VİP PREMİUM satın almalısınız!!! Vip Premium Satın Alarak Tek Tıkla Son Hız indirebilirsiniz!!! Vip Premium Satın Almak için Tıklayınız.

Tek Link indir
http://www.redbunker.net/xspfnrlgxn0z/Yldrm.Gnlr.1990.DVDRP.TRDUB.XvD.rar.html

1ay2 3ay2 6ay2 1yil

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizin için seçtik: Borderland film indir


giris_logo   300250reklam