Yaklaşık 3 sene önce Film46 tarafından yazıldı 2 yorum var.

Büyük Usta & Yi dai zong shi (2013) BRRip XviD Türkçe Dublaj(IMDB: 6.5)
 Büyük Usta afis


indir

http://www.imdb.com/title/tt1462900/

Dövüş sanatlarının giderek popülerleşmeye başladığı 1930’larda bir çok insan; Güney Çin’deki Guangdong ilinin merkezindeki Foshan’da bulunan ustalardan eğitim almak amacıyla çabalamaktadır. Bazı tecribeli ustalar ise diğer deneyimli ustalar ile karşılıklı müsabakalar yapmaktadır. Müsabaka boyunca konsantrasyonlarının bozulmaması için müsabaka yerinin kapıları kapatılmaktadır ve kimsenin de dışarı çıkmasına izin verilmemektedir. Ayrıca, müsabaka herhangi bir sonuca varmadan yiyecek ve dinlenme de yasaktır.
Dövüş sanatlarında son derece yetenekli olan genç zengin Ip-man ise dikkat çekmeden bir yaşam sürmeyi tercih etmiştir. Lakin, bu şekildeki yaşamı beladan uzak durmasına yetmez. Bir gün tuzağa düşürülür ve ortamdan kurtulabilmek için her türlü yeteneğini sergilemek zorunda kalır. Usta Kung ve güzel kızı Kung Yi’in de aralarında bulunduğu diğer ustalar ise Ip-man’in yeteneklerinden oldukça etkilenir. Yüksek mevkideki bir kumandan kendi koruması olan Yi Xian Tian tarafından suikasta kurban gidince Foshan’daki bütün ustalar; her ne olursa olsun Tian’ı alt etmek için ant içer… fullfilmindir.org iyi seyirler diler…

 Büyük Usta & Yi dai zong shi (2013) indir

 VIP Tek Link indir

Bu Linki indirebilmeniz için VİP PREMİUM satın almalısınız!!! Vip Premium Satın Alarak Tek Tıkla Son Hız indirebilirsiniz!!! Vip Premium Satın Almak için Tıklayınız.

Tek Link indir
http://www.redbunker.net/shzpc6ii716b/Buyuk.Usta.2013.TR.BDRip.XviD.avi.html

1ay2 3ay2 6ay2 1yil
Etiketler:

“The Grandmasters indir” için 2 cevap

  1. takoma76 dedi ki:

    ya bu film çince dublaj turkçe değil genelikte turkçe dublaj filmler dublajı eksik neden

    • Film46 dedi ki:

      dvd si veya blurayı olmayan filmlerin sesleri tvden alınmakda bu nedenle tvlerde sansur oldugundan bazı bölümleri kesmekdeler orjinal filmede bu sesler yerleştirldiğinden malesef 3-5 dk lık bölüm eksik olmakda.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizin için seçtik: Baskin indir


giris_logo   300250reklam