Yaklaşık 3 ay önce Film46 tarafından yazıldı 2 yorum var.

Sinyora Enrica ile İtalyan Olmak (2010) DvDRip XviD Yerli Film(IMDB: 6.8)


http://www.imdb.com/title/tt1615840/

Sinyora Enrica ile İtalyan Olmak indir Yıllar önce, oğlunu da arkasında bırakarak kendisini terk eden kocasından sonra hiçbir erkeği kapısından bile içeri sokmayan Sinyora Enrica (Claudia Cardinale), bu özelliğiyle ün salmıştır. Enrica, evindeki boş odaları kız öğrencilere kiralamakta, ek iş olarak da terzilik yapmakta ve bir pazarda çalışmaktadır.

Yıllarca bozmadığı bu kuralı, yağmurlu bir gecede, bir yanlış anlama sonucunda evine gelen Türk öğrenci Ekin (İsmail Hacıoğlu) için bozacaktır. Önceleri evinin kapılarını bu yabancıya açmak istemeyen Sinyora Enrica, daha sonra sadece evini açmakla kalmayıp, yıllarca kilitli tuttuğu kalbini de bu Türk gencine açacaktır. Filmin oyuncularından Giovanni rolündeki Teoman Kumbaracıbaşı da Sinyora Enrica’nın tek oğlu ve babası henüz çok küçük yaşlarda terk ettiği için sorunları olan bir kişiliktir.

Giovanni’nin annesine karşı haksız davranışları Ekin’de Sinyora Enrica’ya karşı bir koruma duygusuna dönüşecek ve böylece aralarında bir gönül bağı oluşacaktır. Bir dil okulu için İtalya’ya giden Ekin için artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak ve hayatı tümden bir değişime uğrayacaktır. Sinyora Enrica ile İtalyan Olmak tek link

 VIP Tek Link indir

Bu Linki indirebilmeniz için VİP PREMİUM satın almalısınız!!! Vip Premium Satın Alarak Tek Tıkla Son Hız indirebilirsiniz!!! Vip Premium Satın Almak için Tıklayınız.

Tek Link indir
http://www.redbunker.net/7k5pfm5o3v7i/Sinyora.Enrica.ile.italyan.Olmak.2010.DVDRip.XviD.avi.html

Tek Link indir
https://turbobit.net/1kyp2rnzonwj.html

1ay2 3ay2 6ay2 1yil

“Sinyora Enrica ile İtalyan Olmak Tek Link indir” için 2 cevap

  1. AYNUR dedi ki:

    türkçe alytazı var mı?

  2. AYNUR dedi ki:

    altyazı pardon))

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

giris_logo   300250reklam