Yaklaşık 3 sene önce Film46 tarafından yazıldı hiç yorum yok.

Prenses Ve Köle & 1612: Khroniki smutnogo vremeni (2007) BRRip XviD Türkçe Dublaj(IMDB: 5.8)
Prenses Ve Köle afis

http://www.imdb.com/title/tt1139085/

17. yüzyıl başlarında Rusya’da yer alan tarihî olayların ve Ruslar ile Polonyalılar arasındaki savaşla birlikte zor bir aşkın müthiş bir görsellikle anlatıldığı 2007 yapımı bir film.
Kahramanımız Andrey, Çar’ın sarayında hizmetkârlık yaparken küçük bir çocuktur. Rusya’da toplumun karıştığı, açlığın hüküm sürdüğü ve yabancı orduların Moskova’yı işgal ettiği bir dönemdir. Andrey, Çar’ın ailesinin düşmanları tarafından öldürülmesine şahit olur ve saraydan ayrılmak zorunda kalır.
Aradan yıllar geçer, şans eseri, Rusya’da yolculuk yapmakta olan bir İspanyol soylusu (Alvaro Borja) Andrey’i yanına alır. Borja ile birlikte seyahat eden Andrey, Borja’nın soyguncular tarafından öldürülmesi üzerine, çareyi efendisinin kıyafetlerini giyerek onun kimliğine bürünmekte ve bir İspanyol şövalyesine dönüşmekte bulur. Andrey, küçüklüğünde Saray’da kaldığı dönemde tanıdığı Çar’ın güzeller güzeli kızı Prenses Kseniya’yı aradan yıllar geçse de unutamamıştır.
Ailesi öldürülürken katliamdan kaçmayı başardığını düşündüğü Kseniya’yı bulmak için onu aramaya başlar. Andrey, aşkını ararken ülkesinin içinde bulunduğu savaş hali, onu nefes kesen maceralara sürükleyecektir. fullfilmindir.org iyi seyirler diler…

Prenses Ve Köle & 1612: Khroniki smutnogo vremeni (2007) indir

 VIP Tek Link indir

Bu Linki indirebilmeniz için VİP PREMİUM satın almalısınız!!! Vip Premium Satın Alarak Tek Tıkla Son Hız indirebilirsiniz!!! Vip Premium Satın Almak için Tıklayınız.

Tek Link indir
http://www.redbunker.net/4sex1zfa3a4q/Prenses.Ve.Kole.2007.TR.DvDRip.XviD.avi.html

1ay2 3ay2 6ay2 1yil

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizin için seçtik: Rambo 4 film indir


giris_logo   300250reklam