Yaklaşık 2 sene önce Film46 tarafından yazıldı 2 yorum var.

Kara Yağmur & Black Rain (1989) DVDRip XviD Türkçe Dublaj(IMDB: 6.6)
Kara Yağmur afis


indir

http://www.imdb.com/title/tt0096933/

Michael Douglas ile Andy Garcia bir katil ile Japonya’ya gönderilince, Yakuza üyeleri arasındaki bir çete savaşına bulaşıyorlar.

Ridley Scott’ın yönettiği Black Rain, filmin başrol oyuncularından Michael Douglas’ın Wall Street ile En İyi Erkek Oyuncu Oscar’ı aldıktan sonra rol aldığı ilk film. Douglas, acımasız ve açgözlü Gordon Gekko’nun ardından, Black Rain’de, kıdemli New Yorklu dedektif Nick Conklin’i oynuyor. Filmin başında biriyle motosiklet yarıştırırken gördüğümüz dedektif, tecrübeli ve madalyalı bir polis. Ancak, bir hırsızlık iddiası nedeniyle soruşturma altında.

Ortağı Charlie (Andy Garcia) ile bir İtalyan restoranında yemek yerken, üç Japon silahlarını çıkarıp içeridekilere yerlerinden kımıldamamalarını söylüyor. Liderleri Sato bir masadaki şık Japon yakuzaları ile konuştuktan sonra birinden küçük bir kutu alıyor, ikisini de bıçaklıyor. İki ortak peşlerine düşüyorlar ve Nick Sato’yu yakalıyor. Ama Sato’nun mahkemeye çıkmak için Japonya’ya gönderilmesi gerek.
Onu götürme görevi de Nick ve Charlie’ye veriliyor. Sato’yu ellerinden kaçırınca, Japonya’da ekip ruhuna inanan kıdemli polis Masahiro (Ken Takakura) ile eşleşiyorlar.

Scott, görsel ustalığını yine kullanmış, özellikle Japonya dış çekimleri çok başarılı. Bunda yıldız görüntü yönetmeni Jan de Bont’un da payı var.fullfilmindir.org iyi seyirler diler…

Kara Yağmur & Black Rain (1989) indir

 VIP Tek Link indir

Bu Linki indirebilmeniz için VİP PREMİUM satın almalısınız!!! Vip Premium Satın Alarak Tek Tıkla Son Hız indirebilirsiniz!!! Vip Premium Satın Almak için Tıklayınız.

Tek Link indir
http://www.redbunker.net/wipj7yhu8sgw/Kr.Ygmr.1989.DVDRip.XviD.TR.rar.html

1ay2 3ay2 6ay2 1yil

“Kara Yağmur: Black Rain 1989 Türkçe Dublaj DvDRip XviD” için 2 cevap

  1. HeroLee dedi ki:

    Emeği Geçen Herkese Tşkler …

  2. Metal Gear Solid 5 dedi ki:

    linkler silinmiş haberin olsun dostum, letit eklersin umarım..

    bu arada – hard boiled – diye bir film var hiç bir yerde yok sende var mı ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizin için seçtik: Sing Street Türkçe Film indir


giris_logo   300250reklam