Yaklaşık 1 hafta önce Film46 tarafından yazıldı 2 yorum var.

Hangman (2017) HDRip XviD Türkçe Altyazı(IMDB: 7.0)


http://www.imdb.com/title/tt3011960/

2017 yapımı Gerilim türünde film Hangman indir,Filmin oyuncu kadrosunda Karl Urban, Al Pacino bulunuyor. Al Pacino cinayet masası dedektifini, Karl Urban ise suçluların profillerini belirleyen kişiyi canlandıracaklar. Bu iki kişi bir takım olup şehri çocukların oynadığı adam asmaca (hangman) oyunuyla terörize eden bir seri katili yakalamaya çalışacaklar.türkçe altyazı Hangman tek part indir…

 VIP Tek Link indir

Bu Linki indirebilmeniz için VİP PREMİUM satın almalısınız!!! Vip Premium Satın Alarak Tek Tıkla Son Hız indirebilirsiniz!!! Vip Premium Satın Almak için Tıklayınız.


Bu Linki indirebilmeniz için VİP PREMİUM satın almalısınız!!! Vip Premium Satın Alarak Tek Tıkla Son Hız indirebilirsiniz!!! Vip Premium Satın Almak için Tıklayınız.

Tek Link indir
http://www.redbunker.net/np8mzxne9rii/Hangman.2017.HDRip.XviD.AC3-EVO.avi.html

Tek Link indir
https://turbobit.net/f79ve5lfnr5u.html

Türkçe Altyazı
http://www.turkcealtyazi.org/mov/3011960/hangman-2017.html

1ay2 3ay2 6ay2 1yil
Etiketler:

“Hangman indir” için 2 cevap

  1. FbSinanSarp dedi ki:

    Hangman: Filmin en önemli özelliği gerçekçi bir anlatıma sahip olması. Bazı yerlerde hem psikolojik açıdan hemde gerilim açısından fena sayılmayacak bir yapıt. Bazı yerlerde de insanı güldürebilen bir temaya sahip zira gizemli yabancının ev içinde mikser görevi görmesi gibi. Yani kendi açımdan söylemek gerekirse filmin olumsuz bir yanı var bu kendi açımdan bunu söylemek istemem zira spoiler denen olayın dibi olur gibi geliyor bana. Sonuç olarak izlenebilecek bir yapıya sahip bir yapıt olumsuz yanı olsa bile.

  2. cocow dedi ki:

    Se7en tarzı güzel bir film olur umarım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

giris_logo   300250reklam